Obiekty sportowe XXI wieku

Skatepark betonowy Brzeszcze
Skatepark betonowy Brzeszcze
Skatepark betonowy Kąpielowa
Betonowy skatepark w Lillehammer - Norwegia
Betonowy Skatepark - Chęciny
Skatepark w Olkuszu
Skatepark betonowy w Świeciu
Bowl betonowy w Wąchocku
Skatepark betonowy w parku Jordana - Kraków

Jako Grupa Techramps rozwijamy swoją działalność i oferujemy projektowanie i budowę skateparków betonowych pod marką Techramps Concrete Skatepark. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i kilku latach rozwoju, jesteśmy w stanie przekazać polskim jednostkom samorządowym wiedzę na temat nowoczesnych metod budowy tego typu obiektów sportowych. Nasz zespół dysponuje specjalistycznym sprzętem do torkretowania i zacierania skateparków, co pozwala nam na szybkie i skuteczne realizowanie inwestycji.

 

Skatepark to miejsce, gdzie można uprawiać sporty ekstremalne, takie jak jazda na deskorolce, rolkach czy BMX. Jest to specjalnie zaprojektowany tor z  przeszkodami, które pozwalają na naukę i doskonalenie umiejętności. Skateparki są popularne na całym świecie i zapewniają bezpieczeństwo i możliwość rozwoju we wcześniej wymienionych dyscyplinach. Projektowanie skateparków betonowych zaczynamy od opracowania indywidualnej koncepcji, projektu budowlanego-wykonawczego, zagospodarowania terenu oraz uzyskania niezbędnych uzgodnień. Nasze obiekty są dostosowane do architektury miasta i stworzone z myślą o przyszłych użytkownikach, zapewniając doskonałe warunki do jazdy na deskorolkach, rolkach i hulajnogach.

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.techramps.com, gdzie można znaleźć więcej informacji o naszej marce oraz zobaczyć przykładowe realizacje naszych skateparków betonowych. Wybierz Techramps Concrete Skatepark i ciesz się sportowymi wrażeniami na najwyższym poziomie!
 

Przykładowe nasze realizacje - Skateparki Betonowe

Zobacz nasze Skateparki Betonowe: