Obiekty sportowe XXI wieku

Rozwijamy talenty

Nieustanny rozwój i edukacja są dla nas ważne i bliskie, dlatego często organizujemy dla naszych pracowników cykliczne szkolenia oraz warsztaty doskonalące ich umiejętności.
Każda osoba, która wzbogaca nasz team, na początku swojej drogi w naszych progach, rozwiązuje test osobowości – oparty o kolory. Bada naturalne predyspozycje w zakresie myślenia, budowania relacji, realizacji zadań i komunikacji. To ułatwia nam współpracę między działami.

 

Kolejnym etapem, który pozwala wykryć nasze „wrodzone” talenty, predyspozycje jest test Gallupa.
Badanie to pozwala wykryć działania, które przychodzą nam z łatwością i naturalnie. Wynik testu niejednokrotnie potrafi nas zaskoczyć, ale i wnieść dużo ułatwień w codziennej pracy. Dzięki znajomości talentów naszych współpracowników – możemy odpowiednio „żonglować” zadaniami, jakie zlecamy pracownikom.

Ostatnio zorganizowane warsztaty z pracy nad talentami Gallupa w Dziale Administracji i Marketingu pomogły uczestnikom zrozumieć, dlaczego w ich współpracy liczy się troska o wzajemne relacje i dobrą atmosferę, która oddziałuje również na efektywność ich pracy.