Obiekty sportowe XXI wieku

Rozwijamy talenty

 

„Nie ma skuteczniejszego sposobu na wzmocnienie pozycji ludzi niż postrzeganie każdej osoby w kategoriach jej mocnych stron.”

 


Donald O. Clifton
Ph.D.Psycholog, autor Clifton Strengths,
Członek zarządu Gallupa
(1924 – 2003)

 

Wierzymy w moc tych słów i robimy wszystko, żeby wdrożyć je w działanie. Czerpiemy pełnymi garściami z różnorodności naszego zespołu i w każdym pracowniku rozwijamy to, co ma najlepszego. Od pierwszych dni naszej wspólnej pracy pomagamy nowym pracownikom rozwinąć skrzydła i polecieć najdalej, jak potrafią. Dla nas najważniejsze są relacje i dobra atmosfera w zespole.

 

Jak to robimy?

 

Chcemy, żeby każda osoba mogła poznać drzemiący w niej potencjał i wykorzystała go do swojego rozwoju i rozwoju firmy Techramps. Cykliczne warsztaty w oparciu o kolory i narzędzia CliftonStrengths z Instytutu Gallupa dają członkom techrampsowej rodziny wiedzę o nich samych – jacy są, jaki mają styl pracy, jak się komunikują i czym wyróżniają w zespole. Każdego dnia uczymy się siebie nawzajem i sprawia nam to wiele radości. Znajomość naszych talentów pomaga nam wzajemnie się rozumieć i unikać konfliktów. Wiemy, jaki potencjał ma każdy z nas i co możemy dać zespołowi. Dzięki temu jesteśmy nie tylko efektywni, ale zadowoleni z siebie i pracy, jaką wykonujemy.

 

Siła jest w nas!

Łączy nas wspólna pasja do sportu, ale każdy z nas jest inny, unikatowy. Na szczęście! Dzięki temu wszyscy czujemy się potrzebni. Unikatowy zestaw Talentów Gallupa każdego z nas to super moc podczas realizacji innowacyjnych i kreatywnych projektów. Nauczyliśmy się dbać o naszą różnorodność i czerpać z niej siłę do pracy.