Obiekty sportowe XXI wieku

Specjalista ds. zamówień publicznych

Typ umowy – umowa o pracę

Wymiar pracy – pełny etat

Lokalizacja – Kraków

rekrutacja, krok II - formularz

Co Ci możemy zaoferować?

• Możliwość uzyskania podpisu kwalifikowanego;
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Pracę w stabilnej i rozwojowej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku;
Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach struktur firmy;
• Spotkania integracyjne;
• Niezbędne narzędzia pracy: laptop i telefon służbowy;
• Godzina rozpoczęcia pracy między 7:00 a 8:00;
Bezpłatny parking przy siedzibie firmy;
• Darmowe wejścia na kryty skatepark w Krakowie dla pracowników i rodzin;
• Darmowe wejścia na wakepark w Kryspinowie.

Twoje zadania:

• Pozyskiwanie informacji na temat zamówień publicznych;
• Przygotowywanie pism, pytań, wyjaśnień oraz śledzenie zmian w zakresie procedury przetargowej;
• Kompletowanie i terminowa wysyłka dokumentów przetargowych;
• Pozyskiwanie gwarancji ubezpieczeniowych;
• Pozyskiwanie referencji po wykonanym zleceniu;
• Współpraca z jednostkami publicznymi i kancelarią prawną.

Czego oczekujemy?

Minimum rok doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z zamówieniami publicznymi;
• Znajomości przepisów prawa dot. zamówień publicznych;
• Znajomości zasad sporządzania pism urzędowych;
• Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office.

Wprowadź swój adres email, poprzez który będziemy mogli się z Tobą skontaktować.

Złożenie przez Ciebie aplikacji poprzez kliknięcie w przycisk „Aplikuj” oznacza Twoją zgodą na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych osobowych w niniejszym procesie rekrutacyjnym przez: Techramps sp. z o.o. sp.k. ul. Organki 2, 31-990 Kraków, zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

Akceptacja zasad przetwarzania danych osobowych *

Akceptacja regulaminu strony *

*- pole obowiązkowe