Obiekty sportowe XXI wieku

interesującą
cię ofertę

Wypełnij
formularz
zgłoszeniowy
i wyślij CV

Na twoją
skrzynkę
mailową
otrzymasz maila
z potwierdzeniem
zgłoszenia

Wybranych
kandydatów
zaprosimy na
spotkanie

Po spotkaniu
dostaniesz
informację
zwrotną

1

Wybierz najbardziej interesującą cię ofertę

2

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij CV

3

Na twoją skrzynkę mailową otrzymasz maila z potwierdzeniem zgłoszenia

4

Wybranych kandydatów zaprosimy na spotkanie

5

Po spotkaniu dostaniesz informację zwrotną

Twoje zadania:

  • nadzór nad wykonywaniem inwestycji zgodnie z projektem i harmonogramem;
  • zarządzanie i organizacja pracy podległego zespołu;
  • nadzór nad rozliczeniem materiałów;
  • wyszukiwanie, współpraca i nadzór nad pracą podwykonawców;
  • organizacja i logistyka prac budowlanych;
  • udział w odbiorach inwestycji;
  • przygotowywanie dokumentów i kosztorysów.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • minimum 9-miesięcznego doświadczenia w pracy na takim samym stanowisku;
  • wykształcenia wyższego min. stopień inżynier (budownictwo lub ochrona środowiska);
  • znajomości programu Autocad;
  • znajomości pakietu Microsoft Office;
  • prawa jazdy kat. B;
  • dyspozycyjności do pracy na terenie całego kraju.

Co możemy Ci zaoferować?

  • umowę o pracę;
  • LuxMed od pierwszego miesiąca pracy;
  • możliwość pracy przy ciekawych, innowacyjnych obiektach;
  • szkolenia, zdobycie uprawnień niezbędnych do wykonywania pracy;
  • opiekę wspierającego lidera;
  • darmowe wejścia na kryty skatepark w Krakowie dla pracowników i rodzin;
  • darmowe wejścia na wakepark w Kryspinowie.
chevron